Kargo ve Teslimat
  • Domoda.com internet sitemizden yapacağınız 200TL üzeri tüm alışverişlerde kargo bedavadır. Bu miktarın altında 19,99 TL kargo ücreti sepetinize eklenecektir.
  • Hafta içi Pazartesi – Perşembe günleri Saat 14:00’a kadar, Cuma günü 16:00’a kadar olan siparişleriniz  aynı gün kargoya teslim eedilir.  Pazartesi – Perşembe 14:00 sonrası siparişler ertesi gün,  Cuma 16:00 sonrası siparişler ise Pazartesi günü kargoya teslim edilir. 
  • Siparişiniz kargoya verildikten sonra Sendeo ya da Sürat Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız tatilden sonraki ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.
  • Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı e-posta  gönderilecektir. SMS E-posta içerisindeki kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.
  • Siparişinizi verirken farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz. Siparişinizin teslim edilmesi için belirleyeceğiniz adres, ev adresi, iş adresiniz ya da bir arkadaşınızın adresi olabilir.
  • Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Telefon numaranızı sisteme girmeniz, kargo dağıtıcıların adresinizde sizi bulamaması durumunda  büyük önem arz etmektedir. (Sizin rızanız olmadan telefon üzerinden sizinle kesinlikle reklam amaçlı iletişim kurulmaz.)
  • Faturalarınız e-arşiv olarak e-posta adresinize gönderilir.
  • Teslimatlar çalışma günleri dahilinde hafta içi yapılmaktadır.  Kargo fimasına göre değişiklik göstermek suretiyle bazı durumlarda cumartesi  günleri de  yapılmaktadır. Resmi tatillerde ve hafta sonlarında teslimat yapılamamaktadır.
  • Teslimatta paketiniz size ve yalnızca birinci dereceden yakınlarınıza teslim edilebilir. Kimlik ibrazı istenecektir ve soyadı tutarlılığı gerekmektedir. Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenecektir. Eğer adreste kimse yoksa kurye tekrar size ulaşmayı deneyecektir.
  • Paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlenmesi için bir kart bırakabilir. Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir..